Get Ride na Facebooku

Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość:

+48 501 527 526
booking@getride.pl

Szybki kontakt z Get Ride
 

Telefon: +48 501 527 526    Email: booking@getride.pl        Polski English

Anna Starczyk, Szczecin

Pełen profesjonalizm, rzetelna i wiarygodna firma, która bezpieczeństwo pasażerów stawia na pierwszym miejscu. Transport na trasie Goleniów - Szczecin na najwyższym poziomie. Polecam!

Marcin Drozd, Asystent Zarządu, Szczecin

Firma godna polecenia. Przejazd na trasie Szczecin - Berlin Tegel dla naszego Prezesa zorganizowany szybko i profesjonalnie.

Marcelina, Szczecin

Rezerwowałam przejazd ze Szczecina nad morze dla siebie i rodziny, firma Get Ride zadbała o każdy najmniejszy szczegół, zapewniła foteliki dla dzieci oraz napoje i Internet.

Barbara Matlegiewicz, Dział Logistyki, Warszawa

Obsługa wyjazdu służbowego naszych pracowników na najwyższym poziomie! Jakość przejazdów na trasie Szczecin - Goleniów sprawiła, że nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni. Dziękuję Firmie Get Ride za tak profesjonalnie zorganizowany transport.

Krzysztof, Berlin

Odwiedzając rodzinę, zamówiłem przejazd z Berlina do Szczecina od firmy Get Ride. Doświadczony i sympatyczny kierowca sprawił, że podróż była jak najbardziej udana. Serdecznie polecam!

Michał Wróblewski, Koordynator Transportu, Szczecin

Korzystamy z firmy Get Ride od dłuższego czasu przy organizacji wyjazdów służbowych naszych pracowników. Przejazdy na trasie Szczecin - Berlin są zawsze skrupulatnie zaplanowane, kierowcy cechują się wysoką kulturą osobistą, a obsługa zleceń ze strony biura jest natychmiastowa. Z całą pewnością mogę polecić firmę Get Ride jako rzetelnego partnera w zakresie przewozów indywidualnych.

Robert Makłowicz, Koszalin

Obecnie najlepsza firma przewozów indywidualnych na rynku. Wysokiej klasy samochody, doświadczeni kierowcy i wzorowa obsługa klienta.

Marek Sawka, Szczecin

Rzetelność, fachowość, połączone z osobistym zaangażowaniem we współpracę.

Jacek, Gorzów Wielkopolski

Doskonałe wyczucie indywidualnych potrzeb klienta. Usługi świadczone terminowo z zachowaniem zawodowej staranności.

Jagoda Maj, Szczecin

Sprawdzona, rzetelna i godna zaufania firma. Dziękujemy za wyjątkowe warunki jakie stworzyła przy przewozie naszych gości.

Dlaczego warto nas wybrać?

Rezerwowałem przejazd dla ważnego klienta z Lotniska Schönefeld do siedziby naszej spółki. Dziękuję firmie Get Ride, że zadbała o najmniejszy szczegół. Dzięki temu nasz klient dotarł do nas niezmiernie zadowolony.
Paweł Szczerwiński, Specjalista ds. marketingu, Szczecin

Infolinia: +48 501 527 526

Zobacz również: