Get Ride na Facebooku

Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość:

+48 501 527 526
booking@getride.pl

Szybki kontakt z Get Ride

Arkadiusz, Szczecin

Firma godna polecenia. Przejazd na trasie Szczecin - Berlin Tegel zorganizowany szybko i profesjonalnie.

Monika, Stargard

Pełen profesjonalizm, rzetelna i wiarygodna firma, która bezpieczeństwo pasażerów stawia na pierwszym miejscu. Transport na trasie Goleniów - Stargard na najwyższym poziomie. Polecam!

Tomasz, Goleniów

Korzystamy z firmy Get Ride od dłuższego czasu przy organizacji wyjazdów służbowych naszych pracowników. Wszystko dopięte na ostatni guzik, profesjonalna obsługa i niezawodni kierowcy. Polecam!

Maksymilian, Stargard

Od lat podróżuję z Get Ride, zarówno prywatnie jak i biznesowo. Firma zaufana, z elastycznym podejściem do klienta. Polecam.

Katarzyna, Szczecin

Wszystko rzetelnie i na czas. Dziękuję kierowcy, który cierpliwie czekał na mój opóźniony przylot do Berlina. Bardzo polecam tę firmę.

Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia Sp. z o.o.

Żegluga Szczecińska korzystała z usług świadczonych przez firmę Get Ride przy okazji jednego z kluczowych spotkań koordynacyjnych w ramach przygotowań do 8 Mistrzostw Europy w Gimnastyce Sportowej, Szczecin 2019. W naszej ocenie Get Ride jest gwarantem wysokiej jakości usług związanych z profesjonalnym transportem i przewozem osób.

Hanna, Szczecin

Kilkukrotnie korzystałam z pomocy firmy Get Ride przy przewozie moich dzieci na zajęcia pozalekcyjne. Wszystko odbyło się sprawnie a kierowca profesjonalnie zajął się dziećmi. Polecam tę opcję każdemu, kto z różnych przyczyn nie może samodzielnie zawieźć/odebrać swoich pociech.

Izabela, Szczecin

Regularnie korzystamy z usługi transferów lotniskowych dla naszych kontrahentów. Współpraca z firmą Get Ride przebiega wzorcowo! Polecamy każdemu!

Lech, Świnoujście

Na pewno nie raz skorzystam z usług firmy. Obsługa oraz jakość podróży na trasie Świnoujście – Lotnisko Goleniów na bardzo wysokim poziomie.

Joanna, Kierownik Biura

Poziom świadczonych usług oraz obsługa spotkania firmowego organizowanego dla pracowników i gości naszej firmy sprawiły, że firma zasłużyła na opinie rzetelnej i wiarygodnej na rynku.

Dlaczego warto nas wybrać?

Rezerwowałem przejazd dla ważnego klienta z Lotniska Schönefeld do siedziby naszej spółki. Dziękuję firmie Get Ride, że zadbała o najmniejszy szczegół. Dzięki temu nasz klient dotarł do nas niezmiernie zadowolony.
Paweł Szczerwiński, Specjalista ds. marketingu, Szczecin

Infolinia: +48 501 527 526

Zobacz również: