Get Ride na Facebooku

Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość:

+48 501 527 526
booking@getride.pl

Szybki kontakt z Get Ride
 

Telefon: +48 501 527 526    Email: booking@getride.pl       

Get Ride - More than TAXI

Wysoka jakość w cenie taxi.

Usługa przewozu stworzona dla naszych obecnych i przyszłych klientów indywidualnych i firmowych. W konkurencyjnej cenie taxi przewieziemy Cię w dowolne miejsce w bezkonkurencyjnych warunkach, ceniąc Twój cenny czas i pieniądze. Naszym priorytetem jest, abyś po skończonej podróży pomyślał o tym, że jeszcze do nas wrócisz. Dołożymy wszelkich starań, aby tak się stało.

Sprawdź ceny na proponowanych przez nas trasach. Jeśli planujesz podróż na innej niż przedstawione, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że wysoka jakość w cenie taxi spełni Twoje oczekiwania.

Profesjonalni kierowcy.

Wybierając naszą firmę obdarzasz nasz wielkim zaufaniem. Podróżując z nami masz prawo czuć się dobrze. Zwykle to kierowca jest jedyną osobą, z którą masz bezpośredni kontakt. Dlatego ważnym jest dla nas fakt, aby była to osoba, która sprawi że poczujesz się swobodnie i pewnie.

Kierowcy Get Ride potrafią odnaleźć się w każdych warunkach pogodowych. Przejechali tysiące kilometrów aby teraz móc jeździć dla nas. Posiadają ogromne doświadczenie na drogach polskich i zagranicznych. Naszą kadrę tworzą kierowcy ze znajomością języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Są ogromnym atutem naszej firmy.

Komfortowe samochody.

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Nic nie jest tak cenne jak życie i zdrowie ludzkie. Oprócz doświadczonego kierowcy ważne jest to, za kierownicą jakiego auta zasiada. VW, Volvo, BMW i Mercedes – cztery marki Floty Get Ride, doskonale znane każdemu. Ich producent zadbał o każdy szczegół, tu nie ma miejsca na niedociągnięcia. Ich idealne kształty, wygodne wnętrze oraz jakość jazdy spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Door-to-door.

Jeśli kiedykolwiek pomyślisz o podróży, pomyśl o nas. Jeśli masz w planach ważny lot, spotkanie służbowe lub przyjęcie prywatne będziemy do Twojej dyspozycji. Zaufaj nam. Podróż zaplanujemy tak, abyś dotarł do celu na czas. Wiemy jak ważną cechą jest punktualność i jak wiele może zmienić fakt, że pojawisz się w danym miejscu za późno. Komfort jaki dajemy naszym klientom obejmuje również tę ważną sferę.

Odbierzemy Cię z dowolnego miejsca tj. lotnisko, hotel, miejsce kultury, dom rodzinny, urzędy i dowieziemy pod wskazany przez Ciebie adres. To Ty ustalasz miejsce z którego chcesz wyjechać oraz adres, na który chcesz dotrzeć. Poinformujemy Cię o szacowanym czasie podróży i godzinie odbioru dopasowanej do Twoich potrzeb. Jeśli znasz charakterystyczne miejsce, a nie wiesz dokładnie na jakiej ulicy się znajduje, nie czuj się zobligowany i skontaktuj się z nami. Możesz liczyć na naszą pomoc.

Bezgotówkowy system rozliczeń.

Dołożyliśmy starań aby stworzyć środowisko przyjazne w zamawianiu przejazdów w Get Ride. Siedząc w pracy lub wygodnie w zaciszu domowego ogniska możesz dokonać płatności za wkrótce realizowany transport.

System bezgotówkowych rozliczeń jest idealnym rozwiązaniem dla naszego klienta. Przed planowaną podróżą na Twój e-mail zostanie wygenerowana FV. Podana cena jest ceną końcową i zwiera naliczenie wszelkich opłat. Wystarczy, że dokonasz płatności wybraną przez siebie metodą : przelew bankowy, zapłata kartą kredytową bądź za pośrednictwem systemu paypal, a rezerwacja stanie się wiążąca.

Dlaczego warto nas wybrać?

Znakomicie w każdym calu. Dogodny system płatności i cena podana z góry. Polecam przejazdy indywidualne obsługiwane przez firmę Get Ride.
Anna Trytek, Doradca klikenta, Police

Zobacz również: