Get Ride na Facebooku

Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość:

+48 501 527 526
booking@getride.pl

Szybki kontakt z Get Ride
 

Telefon: +48 501 527 526    Email: booking@getride.pl       

Dla Was

Na wyjątkowe okazje

Planujesz oświadczyć się swojej drugiej połowie, zrobić jej niezapomnianą niespodziankę lub uczcić koleją rocznicę ślubu… zrób to tak aby było idealnie. Wyjątkowe chwile towarzyszą każdemu z nas. Warto je tworzyć oraz upamiętniać. To rodzaj okazywania wdzięczności i budowania więzi.

Zaplanuj ten wyjątkowy moment. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Ty wybierasz miejsce i godzinę, a my obiecujemy być i czekać na Was. Nasz doświadczony kierowca gwarantuje Wam pełną dyskrecję i pozwala cieszyć się chwilami tylko we dwoje.

Na wakacyjny wyjazd.

Wakacyjny wyjazd we dwoje to wyczekany czas przez każdą parę, która potrzebuje spędzić ze sobą niezapomniane momenty z dala od pracy i codziennych problemów. Długie spacery wzdłuż brzegu, wspinaczka górska czy wyprawa safari z pewnością będą niesamowitą przygodą, która pozostawi przepiękne wspomnienia na długie lata.

Jeśli planujecie lot za granicę, zadbamy o to, abyście na czas dotarli na terminal odpowiedni do Waszego lotu. Wybierzcie miejsce podróży i zrelaksujcie się, nasz kierowca odbierze Was z dowolnego miejsca i odwiezie pod dowolny adres. Jeśli pragniecie spędzić czas tylko we dwoje, zapraszamy do wynajmu samochodu z Get Ride. Wybierzcie markę samochodu, którą chcecie podróżować i rozkoszujcie się chwilą we dwoje, wybierając własne drogi podróży.

Na zakupy w Berlinie.

Berlin to nadzwyczajna mieszanka mody i awangardy, stał się europejską stolicą awangardowego stylu. Duch mody unosi się nad miastem, a niemiecka stolica przeciąga jak magnes. Liczne uliczki skrywają tysiące butików i sklepów, a ogromne centra handlowe przyciągają dziennie niezliczone ilości osób pragnących wyglądać i czuć się dobrze.

Zarezerwuj transfer na trasie Szczecin – Berlin – Szczecin. Wyznacz termin podróży, uzupełnij formularz i przeżyj niezapomniany czas w Berlinie. Nasz kierowca odwiezie Cię pod dowolny sklep lub centrum handlowe i odbierze z wyznaczonego przez Ciebie miejsca. Jeśli chcesz możesz wynająć samochód z kierowcą. Będzie on do Twojej dyspozycji wedle Twoich potrzeb. Daj się ponieść szaleństwu Berlińskich zakupów i dotrzyj do najlepszych sklepów w Berlińskich zakamarkach ulic.

Dlaczego warto nas wybrać?

Zamówiłam transfer na trasie Szczecin - Lotnisko Goleniów za pośrednictwem formularza on-line. Kontakt ze strony biura był natychmiastowy, a jakość przewozu przeszła moje oczekiwania.
Monika Belweder, Asystentka Zarządu, Szczecin

Zobacz również: