Get Ride na Facebooku

Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość:

+48 501 527 526
booking@getride.pl

Szybki kontakt z Get Ride
 

Telefon: +48 501 527 526    Email: booking@getride.pl       

Dla Twojej rodziny

Wynajem VAN-ów.

Przestrzenne wnętrze VAN-ów jest miejscem idealnym aby wyruszyć w podróż ze swoją rodziną. Pomieści bagaże całej Twojej rodziny, która bezpiecznie i komfortowo przemierzy zaplanowaną trasę. Wygodny stolik otoczony sześcioma siedzeniami stworzy atmosferę wspólnego spędzania czasu od samego początku trwania podróży, umożliwiając Wam gry, zabawy i długie rozmowy przez cały jej czas.

Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy najbardziej luksusowe VANy na rynku - Mercedes Viano Ambiente Long . Ich atutem jest trójramienna gwiazda, która wyraźnie odróżnia jego pochodzenie i pozwala błyszczeć na tle innych VANów. Twoja rodzina będzie bezpieczna. Zaplanuj wycieczkę, wynajmij VANa i spędź niezapomniane rodzinne chwile. Nie ogranicza Cię czas wynajmu, limit kilometrów ani możliwości poruszania się po terytorium Państw UE. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Wyjazdy wakacyjne.

Przed Twoją rodziną długo wyczekiwany wspólny wypoczynek. Planujecie podróż w Polskie góry, nad morze lub za granicę. Rozbrykane, tętniące radością dzieci, masa bagaży i świadomość, że wszystko musi pójść zgodnie z planem. To bardzo stresujący moment dla rodziców. Zaplanuj dzień wyjazdu odrobinę wcześnie, a nerwy zejdą na ostatni plan.

Jeśli Twoja rodzina planuje lot samolotem, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Odpowiednio wcześniej odwieziemy Was na lotnisko, aby bez zbędnego pośpiechu i stresu dokonać odprawy. Zrealizujemy transfer z dowolnego miejsca, na lotniska w Berlinie i Goleniowie. Wystarczy, że podasz nam numer lotu a my powiemy Ci, o której powinniście być gotowi do podróży z Get Ride. Z zapasem czasu dotrzemy na terminal lotniska odpowiedni do Waszego lotu.

Zawieziemy Was w dowolne miejsce, nie tylko na lotnisko. Wybierz miasto, hotel, pensjonat ect. Spakuj rodzinę i czekaj pod wskazanym miejscem odbioru, zabierzemy Was w miejsce docelowe. Czas wyruszyć w podróż!

Obsługa imprez okolicznościowych.

Przyjęcie rodzinne to czas, w którym osoby bliskie naszemu sercu spotykają się, świętując wyjątkową chwilę - wesele, chrzciny, komunia, jubileusz ect. Okazji jest wiele, wszystkie są dla nas niezwykle ważne. Zaplanuj chwile, które przysłużą się miłej atmosferze i zadowoleniu gości.

Nasz kierowca będzie do dyspozycji Twojej i Twoich gości wedle Waszych potrzeb. Zadba o to aby Twoi goście w komfortowych warunkach dotarli na organizowane przesz Ciebie przyjęcie. Gwarantujemy im pełne bezpieczeństwo. Mamy nadzieję, że będziemy w stanie choć w małej części przysłużyć się wyjątkowej atmosferze całego organizowanego przez Ciebie przyjęcia.

Akcesoria do przewozu dzieci.

Get Ride posiada wszelkie niezbędne akcesoria do przewozu dzieci. Jeśli planujesz przewozić dzieci, których wzrost nie przekracza 150 cm, powiadom nas o tym. Podaj jego wagę oraz wzrost aby w prawidłowy sposób dopasować fotelik ochronny lub urządzenia do przewozu dzieci. Bezpieczeństwo Twojej rodziny jest dla nas sprawą priorytetową. Jeśli dane te nie zostaną przekazane najpóźniej 12 godzin przed planowaną usługą, nie zostanie ona zrealizowana.

 

Dlaczego warto nas wybrać?

Transfer na trasie Szczecin – Lotnisko Tegel w Berlinie okazał się czasem przyjemnie spędzonej podróży. Serdecznie polecam.
Dagmara, Berlin

Zobacz również: