Get Ride na Facebooku

Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość:

+48 501 527 526
booking@getride.pl

Szybki kontakt z Get Ride
 

Telefon: +48 501 527 526    Email: booking@getride.pl       

Dla Twojego dziecka

Dowóz na zajęcia pozalekcyjne

Twoja dziecko bierze udział w zajęciach pozalekcyjnych: basen, języki obce, balet, kółko teatralne ect. Masz świadomość jak bardzo go to rozwija oraz ile sprawia mu radości. Nie możesz pozwolić na to, aby w nich nie uczestniczył. Niestety, Twój natłok zajęć nie zawsze pozwala wygenerować dla niego czas.

Przewóz dzieci to usługa dedykowana rodzicom, którzy troszczą się o ich bezpieczeństwo i radość. Dedykowany kierowca odwiezie i przywiezie Twoje dziecko pod wskazane miejsce i powiadomi Cię o tym fakcie.

Dedykowany kierowca

Mamy świadomość, że Twój największy skarb jest przez tę krótką chwilę w naszych rękach. Chcesz aby Twoje dziecko czuło się dobrze i pewnie, kierowca musi budzić jego i Twoje zaufanie. Możesz osobiście dokonać wyboru kierowcy dla Twojego dziecka, kładąc nacisk na jego doświadczenie, prezencję i podejście do dzieci. W trakcie wykonywania usługi w miarę Twoich potrzeb możesz pozostać w kontakcie z nim i z dzieckiem.

System powiadamiania rodziców

Obowiązkiem kierowcy jest powiadomienie Ciebie o prawidłowo wykonanej usłudze i dostarczeniu dziecka w miejsce docelowe. Kierowca kontaktuje się z Tobą telefonicznie lub na Twoje życzenie powiadamia Cię za pośrednictwem sms o zakończonym transporcie i przekazaniu dziecka w odpowiednie ręce.

Pamiętaj, że osoba, której ma nastąpić przekazanie dziecka ma obowiązek wylegitymować się dokumentem potwierdzającym jej tożsamość.

Dlaczego warto nas wybrać?

Rzetelność, fachowość, połączone z osobistym zaangażowaniem we współpracę.
Marek Sawka, Szczecin

Zobacz również: