Get Ride na Facebooku

Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość:

+48 501 527 526
booking@getride.pl

Szybki kontakt z Get Ride
 

Telefon: +48 501 527 526    Email: booking@getride.pl       

Dla firm

Przewóz pracowników i gości.

Chciałbyś aby Twoi goście i pracownicy czuli się wyjątkowo. Pragniesz zadbać o każdy najmniejszy szczegół, dbając o dobry wizerunek i prestiż swojej firmy. Planujesz odbyć podróż służbową lub wysłać w nią swoich pracowników, oczekujesz ważnych gości z zewnątrz lub gości z innego oddziału.

Skrupulatnie zaplanujemy czas waszej podróży. Wskaż miejsce odbioru i miejsce docelowe, podaj datę i planowaną godziną przeznaczenia. Wykonamy dla Ciebie transfer do hotelu, na spotkanie czy lotnisko. Wystarczy, że wskażesz numer lotu a my zadbamy o to, aby dotrzeć na właściwy terminal zawsze o czasie. Przewieziemy Twoich gości z dowolnego miejsca, odwieziemy na dowolny adres. Napisz e-mail lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Obsługa spotkań i imprez firmowych.

Organizujesz konferencję, spotkanie lub imprezę firmową. Zaprosiłeś wielu gości, którzy powinni pojawić się o wyznaczonej godzinie. Zadbamy o to, aby przywieźć i odwieźć ich w określone miejsca. Będziemy do ich dyspozycji wedle ich potrzeb. Bezpieczeństwo i punktualność Twoich gości jest w naszych rękach.

Wynajęcie samochodu z kierowcą jest idealnym rozwiązaniem. To Ty określasz kiedy, na jaki czas oraz jakiej marki samochody chcesz wynająć. Nasz kierowca zadba o to, aby w komfortowych warunkach przywieźć i odwieźć Twoich gości, będąc do ich dyspozycji w trakcie spotkania, konferencji lub imprezy firmowej. Masz pewność, że zostaną obsłużeni na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nami aby ustalić szczegóły wynajmu.

Dogodny system rozliczeń.

Wybierz dogodny system rozliczeń dla Twojej firmy. Umożliwiamy miesięczne rozliczenie wszystkich przejazdów na dowolnych trasach. Jeśli często podróżujesz z Get Ride, wystawimy dla Ciebie FV zbiorczą. Skontaktuj się z nami, a wspólnie wybierzemy system rozliczeń dopasowany do Twoich potrzeb.

Dedykowany opiekun dla Twojej firmy.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że najważniejszym czynnikiem budującym długotrwałe relacje między klientem a firmą, jest wzajemne zaufanie. Dbając o komfort naszych klientów pragniemy tworzyć z nim indywidualne relacje. Dedykowany opiekun zapewni pomoc we wszystkich sprawach dotyczących bieżącej obsługi, stworzy indywidualny pakiet cenowy, udzieli atrakcyjnych rabatów i rozwieje wszelkie wątpliwości naszych klientów. Jest dostępny dla Ciebie, w miarę twoich potrzeb.

Dlaczego warto nas wybrać?

Rezerwowałem przejazd dla ważnego klienta z Lotniska Schönefeld do siedziby naszej spółki. Dziękuję firmie Get Ride, że zadbała o najmniejszy szczegół. Dzięki temu nasz klient dotarł do nas niezmiernie zadowolony.
Paweł Szczerwiński, Specjalista ds. marketingu, Szczecin

Zobacz również: