Get Ride na Facebooku

Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość:

+48 501 527 526
booking@getride.pl

Szybki kontakt z Get Ride

Wynajem samochodu z kierowcą

Potrzebujesz kierowcy, który będzie do Twojej dyspozycji przez cały dzień? Przyjeżdża do Ciebie ważny kontrahent? Czekasz na delegację z innej filii i musisz zapewnić transport na terenie miasta? Wynajęcie samochodu z kierowcą jest idealnym rozwiązaniem. To Ty określasz kiedy, na jaki czas oraz jakiej marki samochody chcesz wynająć. Nasz kierowca zadba o to, aby w komfortowych warunkach przywieźć i odwieźć Ciebie i Twoich gości, będąc do Waszej dyspozycji.

Kierowca na wyjazdy służbowe

Masz do załatwienia sprawy w innym mieście? Czeka Cię wiele spotkań w różnych miejscach i nie chcesz tracić czasu na czekanie na taksówki ? Skorzystaj z oferty wynajmu samochodu z kierowcą. Mamy do dyspozycji samochody marki BMW serii 3 i 5. Odbierzemy Cię ze wskazanego miejsca i pojedziemy z Tobą w dowolne miejsce. Podróż minie szybko, dzięki sieci wifi dostępnej na pokładzie każdego samochodu. Nasz kierowca będzie do Twojej dyspozycji, a Ty w komfortowych warunkach dotrzesz na czas na każde spotkanie.

Przewozy w klasie Business

Czekasz na delegację z innej filii? Przyjeżdża do Ciebie ważny kontrahent, z którym musisz pojechać w różne miejsca w mieście? Zadbaj o swój prestiż w samochodzie klasy Business z dedykowanym kierowcą. Nasz kierowca odbierze Twojego kontrahenta z dowolnego miejsca i będzie do Waszej dyspozycji. Zawiezie w dowolne miejsce i będzie czekał tak długo, jak będzie trzeba. Czas na pokładzie umili sieć wifi, napoje i prasa.

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Potrzebujesz kompleksowej obsługi dla swojej firmy? Szukasz oferty usługi wynajmu samochodu z kierowcą dopasowanej do Twoich potrzeb? Dołącz do grona zadowolonych firm, które zdecydowały się na współpracę z nami. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia specjalnych warunków cenowych i usługowych.

Infolinia: +48 501 527 526

Dlaczego warto nas wybrać?

Skontaktuj się z nami

więcej Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Getride Spółka cywilna z siedzibą w Szczecinie przy ul.Cyfrowa 6 71-441 Szczecin.
Wyślij

Poziom świadczonych usług oraz obsługa spotkania firmowego organizowanego dla pracowników i gości naszej firmy sprawiły, że firma zasłużyła na opinie rzetelnej i wiarygodnej na rynku.
Joanna, Kierownik Biura

Zobacz również: