Get Ride na Facebooku

Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość:

+48 501 527 526
booking@getride.pl

Szybki kontakt z Get Ride

Transfery lotniskowe

Zarezerwuj swój przejazd już teraz!

Planujesz podróż służbową? Oczekujesz ważnych gości z zewnątrz lub gości z innego oddziału? Wskaż miejsce odbioru i miejsce docelowe, podaj datę i planowaną godzinę lotu. Wykonamy dla Ciebie transfer do hotelu, na spotkanie czy lotnisko. Zadbamy o każdy najmniejszy szczegół i zapewnimy przejazd w komfortowych warunkach.

Transfery na lotnisko

Wykonamy transfer na lotnisko z hotelu, spotkania czy dowolnego wskazanego miejsca.  Wystarczy, że wskażesz numer lotu, a my zadbamy o to, aby dotrzeć na właściwy terminal zawsze o czasie. Wiemy, jak ważna w biznesie jest punktualność i jak wiele może zmienić fakt, że pojawisz się w danym miejscu za późno. Komfort, jaki dajemy naszym klientom, obejmuje również tę ważną sferę.

Transfery z lotniska

Wracasz z podróży służbowej? Musisz odebrać gościa z lotniska? Wystarczy, że podasz numer lotu, a my gwarantujemy, że nasz kierowca będzie czekał lotnisku, zanim samolot wyląduje. W Get Ride to kierowca czeka na pasażera. Przewieziemy Ciebie lub Twoich gości z dowolnego miejsca, odwieziemy pod dowolny adres. Napisz e-mail, wypełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Rezerwacja przewozów

Dokładamy wszelkich starań, żeby rezerwacja przejazdu była dla Ciebie komfortowa. Jeśli szukasz transportu ze Szczecina i okolic, Stargardu, Gryfina czy Koszalina na lotnisko w Goleniowe, Berlinie lub w Poznaniu, możesz dokonać rezerwacji przez nasz formularz online.  Jeśli nie znajdziesz w formularzu miejsca wyjazdu lub celu podróży – zostaw swoje dane w formularzu kontaktowym – nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i dopasują ofertę dla Twojej firmy.

Transfery lotniskowe dla firm

Chcesz nawiązać stałą współpracę? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub telefonicznie, dostaniesz prywatnego opiekuna, który zadba o to, żeby oferta była jak najlepiej dopasowana do potrzeb Twojej firmy. Umożliwiamy miesięczne rozliczenie wszystkich przejazdów na dowolnych trasach. Jeśli często podróżujesz z Get Ride, wystawimy dla Ciebie FV zbiorczą.

Infolinia: +48 501 527 526

Dlaczego warto nas wybrać?

Skontaktuj się z nami

więcej Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Getride Spółka cywilna z siedzibą w Szczecinie przy ul.Cyfrowa 6 71-441 Szczecin.
Wyślij

Zobacz również: