Get Ride na Facebooku

Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość:

+48 501 527 526
booking@getride.pl

Szybki kontakt z Get Ride
 

Telefon: +48 501 527 526    Email: booking@getride.pl        Polski English

Przewozy indywidualne po kraju i Europie

Chcesz w komfortowych warunkach dojechać na spotkanie w dowolnym mieście w Polsce? Jedziesz w delegację do innego kraju i nie chcesz lecieć samolotem?  Skorzystaj z oferty przewozów indywidualnych Get Ride. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz jednoosobowych przewozów w klasie business, przejazdów vanami, autami 9-cio i 20-osobowymi czy komfortowymi autokarami. Skontaktuj się z nami, a my dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.

Kierowca na podróże służbowe

Planujesz podróż służbową i chcesz odbyć ją w komfortowych warunkach? Mamy do dyspozycji samochody marki BMW serii 3 i 5. Odbierzemy Cię ze wskazanego miejsca i dowieziemy w dowolne miejsce w Polsce lub za granicą. Podróż minie szybko, dzięki sieci wifi dostępnej na pokładzie każdego samochodu.

Przewozy firmowe

Planujesz imprezę integracyjną dla pracowników swojej firmy? Czas i miejsce są już wybrane, brakuje jedynie transportu? Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przewozu dla kilku, czy kilkudziesięciu osób, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Nasi kierowcy zawiozą Was w dowolne miejsce w Polsce lub w Europie. Podróż przebiegnie w komfortowych warunkach. A gdy akumulatory pracowników zostaną naładowane – bezpiecznie i wygodnie zawieziemy Was do domu.

Dedykowany opiekun firmy

Dokładamy wszelkich starań, żeby obsługa naszych klientów była na najwyższym poziomie, dlatego każda współpracująca z nami firma ma dedykowanego opiekuna do kompleksowej obsługi, a nasi kierowcy są zawsze do dyspozycji.

Infolinia: +48 501 527 526

Skontaktuj się z nami

więcej Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Getride Spółka cywilna z siedzibą w Szczecinie przy al. Wojska Polskiego 11 70-470 Szczecin.
Wyślij

Dlaczego warto nas wybrać?

Rezerwowałem przejazd dla ważnego klienta z Lotniska Schönefeld do siedziby naszej spółki. Dziękuję firmie Get Ride, że zadbała o najmniejszy szczegół. Dzięki temu nasz klient dotarł do nas niezmiernie zadowolony.
Paweł Szczerwiński, Specjalista ds. marketingu, Szczecin

Zobacz również: