Get Ride na Facebooku

Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość:

+48 501 527 526
booking@getride.pl

Szybki kontakt z Get Ride

Obsługa wydarzeń firmowych

Organizujesz konferencję, spotkanie lub imprezę firmową? Zaprosiłeś wielu gości, którzy powinni pojawić się o wyznaczonej godzinie? Zadbamy o to, aby przywieźć i odwieźć ich w określone miejsca. Będziemy do ich dyspozycji wedle ich potrzeb. Bezpieczeństwo i punktualność Twoich gości jest w naszych rękach.

Kierowca na imprezy firmowe

Chcesz zadbać o satysfakcję gości od początku do końca organizowanej uroczystości? Wynajęcie samochodu z kierowcą jest idealnym rozwiązaniem. To Ty określasz kiedy, na jaki czas oraz jakiej marki samochody chcesz wynająć. Nasz kierowca zadba o to, aby w komfortowych warunkach przywieźć i odwieźć Twoich gości, będąc do ich dyspozycji w trakcie spotkania, konferencji lub imprezy firmowej. Masz pewność, że zostaną obsłużeni na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły wynajmu.

Gwarancja jakości

Dbasz o prestiż swojej firmy? Wybór Get Ride do obsługi wydarzeń firmowych jest najlepszym rozwiązaniem. Oferujemy wysokiej jakości flotę BMW i Mercedes, profesjonalnych kierowców posiadających niezbędne licencje i ubezpieczenie. Wysoką jakość naszych usług potwierdzają referencje wystawione wielu naszych klientów. Zadbamy o to, żeby Twoi goście rozpoczęli i zakończyli uroczystość w komfortowych warunkach.

Oferta dopasowana do biznesu

Wiemy, że każda firma ma swoje wymagania zarówno w zakresie oferowanych usług, jak i sposobu rozliczeń. Dlatego Get Ride wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, dopasowując się do wymogów i standardów firm. Skontaktuj się z nami, żeby ustalić dogodne dla Ciebie warunki współpracy.

Infolinia: +48 501 527 526

Dlaczego warto nas wybrać?

Skontaktuj się z nami

więcej Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Getride Spółka cywilna z siedzibą w Szczecinie przy ul.Cyfrowa 6 71-441 Szczecin.
Wyślij

Żegluga Szczecińska korzystała z usług świadczonych przez firmę Get Ride przy okazji jednego z kluczowych spotkań koordynacyjnych w ramach przygotowań do 8 Mistrzostw Europy w Gimnastyce Sportowej, Szczecin 2019. W naszej ocenie Get Ride jest gwarantem wysokiej jakości usług związanych z profesjonalnym transportem i przewozem osób
Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia Sp. z o.o.

Zobacz również: