Get Ride na Facebooku

Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość:

+48 501 527 526
booking@getride.pl

Szybki kontakt z Get Ride
 

Telefon: +48 501 527 526    Email: booking@getride.pl       

Dla Ciebie

Transfery na lotniska.

Transfer na trasie Szczecin – Lotnisko Goleniów i Szczecin – Lotniska Berlin to najczęściej zamawiana usługa. I choć nie jedyna to ciesząca się największą popularnością. Zyskała ją zapewne ze względu na lokalizację oraz sposób obsługi klienta i jakość transferu.

Usługa ta świadczona jest dla osób prywatnych i przedsiębiorstw. Ze względu na cenę, jest powszechnie dostępna i szyta na miarę każdego z nas. Transfery dedykowane są pojedynczym osobom oraz max. 6-osobowym grupom. Nasi kierowcy wiedzą, z którego terminalu następuje odbiór klienta lub na który terminal należy go odwieźć.

W celu natychmiastowej rezerwacji zaleca się skorzystanie z gotowego formularza on-line dostępnego 24h na stronie internetowej GetRide. Przygotowaliśmy tam dla Was najczęściej wybierane trasy. Skonsultuj się z nami w celu zarezerwowania transferu w pozostałych lokalizacjach, które Cię interesują.

Wynajem samochodu

Równie popularną usługą Get Ride jest wynajem samochodu. Przylatujesz na lotnisko. Tego dnia każda godzina jest szczegółowo przez Ciebie zaplanowana i  nigdzie nie możesz się spóźnić. Lotnisko – hotel – spotkanie – lunch – spotkanie – kolacja – hotel...nie martw się o upływające godziny, zawieziemy Cię wszędzie i na czas. Nasz kierowca będzie dostępny tylko dla Ciebie, w zależności od Twoich potrzeb. Get Ride pozwala zarezerwować usługę wynajmu samochodu z kierowcą. Kierowca będzie do Twojej dyspozycji w wyznaczonych wcześniej przez Ciebie godzinach.

Get Ride oferuje również wynajem samochodu. Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy samochody marki: VW, Volvo, BMW i Mercedes. Określ datę wynajmu i odjedź tym wybranym przez siebie. W dowolnej chwili masz prawo przedłużyć wynajem lub oddać wypożyczony samochód w miejscu dopasowanym do Twoich potrzeb. Odwiedź naszą stroną aby zobaczyć szczegóły.

Szybka rezerwacja on-line.

Bez względu na miejsce, w którym się znajdujesz za pomocą komputera, tableta lub telefonu, możesz dokonać natychmiastowej rezerwacji usługi Get Ride. Rezerwacja on-line dostępna jest 24 godziny na dobę na stronie GetRide.

Realizacja transferu on-line:

  1. Wypełnij formularz rezerwacji on-line. Kilkoma kliknięciami uzupełnij szcze­góły transferu. Wpisz żądaną lokalizację odbioru, punkt docelowy i dane kontaktowe.
  2. Na swój adres e-mail otrzymasz potwierdzenie przyjęcia zamówienia oraz FV. Należy ją opłacić niezwłocz­nie, nie później niż 24 h przed wykonaniem usługi, wybraną przez Ciebie metodą płatności.
  3. Dokonanie wpłaty skutkuje zawarciem rezerwacji wiążącej. O fakcie tym, zostaniesz poinformowany drogą e-mail.
  4. Twój kierowca będzie na Ciebie czekał w żądanym miejscu i czasie. Zostaniesz powiadomiony, gdy kierowca dotrze na miejsce odbioru.
  5. Wygodnie, szybko i bezpiecznie Twój kierowca zabierze Cię do wybranego celu.

 

Dlaczego warto nas wybrać?

Obecnie najlepsza firma przewozów indywidualnych na rynku. Wysokiej klasy samochody, doświadczeni kierowcy i wzorowa obsługa klienta.
Robert Makłowicz, Koszalin

Zobacz również: